O mnie

W tej sekcji znajdziesz informacje o mnie – dowiesz się, dlaczego jestem kim jestem, a także jakie mam kompetencje, aby robić to, co robię. A że lubię to, co robię, to angażuję się w pomaganie pacjentom w 100%. Zawsze z uśmiechem i zrozumieniem – to moja dewiza. 🙂

Dietetyk w Poznaniu i dietetyk online

Susie Zuzanna Skonieczna dietetyk Poznań

Nazywam się Zuzanna Skonieczna, ale przyjaciele mówią na mnie Susie, stąd też pomysł na moją markę Susie.pl. 

Specjalizuję się w pomocy kobietom i mężczyznom w okresie starań o dziecko – układam diety dla płodności, szczególnie, gdy problemem są hormony czy nadwaga i otyłość. W swojej praktyce zawodowej stawiam na pomoc kobietom ciężarnym, układam diety dla mam karmiących i pomagam wrócić do formy po porodzie. Misja pomocy kobietom w ciąży jest dla mnie najbardziej satysfakcjonującą rzeczą na świecie – uśmiech pacjentów to wspaniała rzecz!

Dietetyk z wykształcenia i powołania

Nie wiem, czy jestem bardziej dietetykiem, czy bardziej mamą. 🙂 O ile na bycie mamą nie mam papierów, to na bycie dietetykiem – owszem. Jestem absolwentką studiów na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietoprofilaktyka i dietoterapia. Pracę dyplomową o programowianiu mikrobiomu dziecka obroniłam na najwyższą ocenę, mając w brzuchu 39-cio tygodniowego malucha. Formalne wykształcenie dietetyczne wyróżnia mnie na tle innych osób świadczących usługi dietetyczne. Wybierając współpracę ze mną masz pewność, że jesteś pod opieką specjalisty i praktyka. Nie lubię stać w miejscu, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe – biorę udziały w kongresach, konferencjach oraz szkoleniach dietetycznych w całej Polsce. I muszę przyznać – jestem kompletnym dietetycznym geekiem!

Dietetyk – praktyk – edukator

Od początku mojej pracy mocno angażuję się w projekty okołorodzicielskie, współpracując ze szkołami rodzenia np. ze szkołą “Położna z sercem” w Poznaniu, gdzie prowadziłam cykl warsztatów edukacyjnych dla kobiet w ciąży. Obecnie współpracuję z ogólnopolską organizacją edukacyjną Świadoma Mama, w której jestem dietetykiem – specjalistą, piszącym artykuły merytoryczne i prowadzącym warsztaty oraz webinary dla przyszłych rodziców. Lubię edukować i podchodzę do tego z humorem i dystansem, akceptując różnorodność moich pacjentów i indywidualność problemów, w którymi się spotykam. 

“Dietetyk od ciąży”

Zuzanna Skonieczna - dietetyk od ciąży, dieta w ciąży, dieta matki karmiącej, dieta dla par

Nie piszę w oderwaniu od rzeczywistości – wszystko to, o czym piszę i w czym radzę, przeżyłam dwukrotnie na własnej skórze! 😉 Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki maluchów, z czego jedno jest niesfornym łakomczuchem, a drugie małym alergikiem. Nie piszę więc z perspektywy laika, ale doświadczonej macierzyństwem kobiety, która doskonale rozumie inne mamy. Życiową przyjemnością jest dla mnie regularna praktyka jogi, picie zielonej herbaty i zbieranie ziół.

Jeśli podoba Ci się to, co robię – polajkuj mnie na facebooku i instagramie. Dziękuję!
 

Moje kompetencje znajdziesz poniżej:

Dietetyk Zuzanna Skonieczna

Masz pytania? Napisz! Odpisuję na każdego maila. 🙂